Головна сторнка » 99 депутатів ВР

99 депутатів ВР

Від KDNews
369 перегляди 1 хв. читати
A+A-
Скинути
99 депутатів ВР

Це ті, хто проголосували ЗА розгляд розблокування преміальних виплат військовим. Голосів не вистачило. Влада жорстко впирається поверненню 30 тисяч. Навіть залучили військове керівництво до своїх аргументів, бо розуміють, що воно зараз займається іншим питанням і не хоче головного болю з напрямку Банкової.

Проте, військове керівництво не повністю стало на бік ОП, який просто вимагав забрати доплати є, а заявило, що все одного треба щось вирішувати. В ЗСЦ розуміють – нинішні виплати є невдекватними, особливо пораненим, виведеним за штат, строковикам і курсантам. Наразі вийшло ні вашим, ні нашим.

Що вдалося? Європейська Солідарність врешті решт зсунула процес з мертвої точки. Ще кілька днів тому влада і чути не хотіла про підвищення виплат військовим. Тепер готові протягом двох тижнів виробити нові принципи оплати, які закріпити новим законом.

Добре, хоч так. Побачимо наскільки влада готова підтримати захисників України. Але варто пам‘ятати – ресурси для повернення попередніх виплат у 30 тисяч були. Тільки в ОП не захотіли відмовлятись від годівниці та віддати військовим гроші з дорожнього будівництва, ігорного бізнеса, вивести з тіні тютюнові і зернові схеми та відмовитись від оплати єдиних телемакарон за державний кошт.

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты