50 на 50%

Від KDNews
382 перегляди 3 хв. читати
A+A-
Скинути
50 на 50%

США, Китай та Україна готуються до транзиту влади в РФ

Західна преса, розповідаючи про таємну поїздку директора ЦРУ Вільяма Бернса до Києва, мало не перетворила його на курʼєра: мовляв, пролетів половину земної кулі, аби підтвердити зобов’язання США ділитися розвідданими з Україною (хіба для цього не можна було SMS Буданову відправити?). Крім того, “чомусь”  ніхто не помітив, що тиждень-півтора до цього Бернс так само інкогніто відвідав Китай. Будете сміятися, як повідомляє Reuters, з подібною метою: «директор ЦРУ наголосив на важливості підтримки відкритих ліній зв’язку в розвідувальних каналах».

Що ми пропустили: Західні спецслужби із ймовірністю 50% вважають, що верховний бункеркомандувач орків «політично не переживе» наступні три місяці.

Путін поводить себе кволо, і не справляє належного впливу на владні еліти, які зачаїлися за російською секретною службою ФСБ. Ота т.зв. еліта, тобто кремлівські посіпаки намагатимуться замінити свого кволого вождя сильнішою особою.

Організатор перевороту – геть зовсім не Прігожин, він лише інструмент тих, хто вирішив влаштувати повстання посіпак проти їх господаря. Повстання не завершено, ми перебуваємо в середині боротьби за владу в РФ.

Путін може спровокувати критичну подію, аби показати світу свою силу. Тут варто розшифрувати, що ядерку, зокрема і Запорізьку АЕС фюрер використовує скоріше для погроз, а реально вдасться до менш токсичних для нього диверсій, на кшталт вибуху на Каховській  ГЕС. За ядерні «витівки» кремлеві одразу прилетить від США, а ось диверсія на ГЕС – зійшла з рук. А там на півдні України ще багато техногенних обʼєктів, різних хімічних підприємств і т.д.

Китайсько-українські візити Бернса, подібно, стали важливим етапом підготовки до змін у Московії. 

Сьогодні вже очевидно, що розвідка США заздалегідь знала про заколотницькі плани «вагнерів». Щобільше, деякі факти дають підстави стверджувати, що Пекін (який близько дружить з куратором ФСБ Патрушевим) безпосередньо доклався до підготовки прігожинського перевороту. У найближчому майбутньому частина найманців повернеться в Африку і працюватиме… вже під дахом китайських спецслужб, які витискають росіян із цього континенту.

Аби ставка «50 на 50» щодо майбутнього Путіна зіграла правильно, якійсь делікатні завдання є у Патрушева та інших кремлівських старців. Логічно припустити, що йдеться про переформатування воєнних планів Московії: Москві потрібно уникнути наступних техногенних катастроф на території України, оскільки це перетворить на недоговороздатну і патрушівську команду. Крім того, слід змінити формат війни: замість “безлімітної  в часі “СВО”  до останнього росіянина» кремль повинен проартикулювати готовність шукати вихід із патової ситуації. Тобто, найпершим завданням ФСб є вирішення “казуса Путіна”.

Непрямо цю гіпотезу підтверджують і витоки з таємного візиту в Україну директора ЦРУ:  Бернс розмовляв з українськими посадовцями саме про майбутні переговори України з РФ, але вже з позицій сили: йшлося про припинення вогню та звільнення окупованих територій вже до кінця року.

Це поки що контури плану, але він виглядає реальним, можливо, навіть більше, ніж на 50%. Адже тепер путінська челядь не лише бажає змін, але й тепер розуміє: вони можливі. 

Читайте також

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Згоден Детальніше...

Compare Listings

заглавие Цена Положение дел Тип Площадь Цель Спальни Ванные комнаты